Skromnie o mnie

           

       Marzena Cybulska. Fotograf z zamiłowania.
Kobieta spełniona: szczęśliwa mężatka, mama najukochańszej córeczki. Wieczna marzycielka. Jestem samoukiem, uwielbiam ćwiczyć w praktyce różne nietypowe ujęcia. Szczególnie fascynuje mnie piękno przyrody, dlatego też najczęściej to właśnie faunę i florę staram się zatrzymywać w kadrach. Wykonując zdjęcia, tworzę obrazy pełne kolorów oraz magii. Zarówno okazałe kwiaty jak i maleńkie, niepozorne roślinki, potrafią stworzyć cieszące oko dzieła - wystarczy tylko przyjrzeć im się z bliska. I za to szczególnie kocham fotografię makro - odkrywa ona magiczny świat, niewidoczny czasem „gołym okiem”, którego bez uwiecznienia na zdjęciu nigdy byśmy nie dostrzegli, przechodząc obok niego obojętnie.
Dziękuję, że jesteście ze mną, dziekuję za liczne, miłe, ciepłe komentarze. To one dodają mi skrzydeł do wykonywania kolejnych zdjęć. Pozdrawiam Was i przesyłam uśmiechy. :)

Zapraszam chętnych do współpracy, zapewniam miłą atmosferę i wiele uśmiechu. :)

4 komentarze

Marzena, to co napisałaś skromnie :-) o sobie to jakbym ja pisała:-))
Niestety :-( nie mam takich umiejętności jak TY. Masz wspaniałą galerię. Będę ,,sledziła" Twoje fotograficzne poczynania:-)
Pozdrawiam -Renata
Może zajrzysz;-)

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010457919327

Renatko, jeszcze raz chciałam Ci podziękować, za docenienie mojej galerii zdjęć. Mam nadzieję, że będziemy wzajemnie cieszyły oczy naszymi zdjęciami. P.S. No nie wiem czy nie masz umiejętności takich jak ja, widziałam Twoje zdjęcia ;) Uśmiechu przesyłam :)

Świetnie,podoba się Kobiecy zmysł,estetyka,wrażliwość,SUPER!

Każdy komentarz jest mile widziany. Nie masz konta, to skorzystaj z opcji anonimowy. Dziękuję :)

Obserwują mnie:

 
Copyright © FotoNaturalnie | Designed by Pinkly Templates